Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt – Ankara – Kızılay

Firmaların kurumsal kimliklerini gösteren ve yazışmalarda, anlaşmalarda kullandıkları baskılı evraklara antetli kağıt denilmektedir. Antetli kağıtların üstünde firma logosu, ismi, yaptığı iş ve detaylı adres bilgileri bulunur. Çok iyi bir iletişim ve reklam aracıdır. Kullanan firmaya kalite ve ciddiyet verir.
Antetli kağıtlarda yapılan dizayn çok önemlidir. Rahat kullanım açısından genelde çok fazla desen çalışması olmaması gerekir. Fakat, müşterinin isteğine göre hologram, gofre veya varak baskı kullanılabilir. öncelikle firma logosu ve bilgileri istenir. Müşterinin antetli kağıt üstünde olması istediği şeyler hazırlanır. Eğer, logo yok ve müşteri tarafından isteniyorsa grafik tasarımda logo çalışması yapılır. tasarım müşteride varsa, orijinal istenir veya logo taranarak alınır. Genelde kuşe veya 1. hamur kağıt seçimi yapılır. Bu kağıtların boyları hep A4 boyutunda kullanılır. Çünkü, A4’ler, piyasada kullanılan dosyalara ve zarflara, fotokopi, fax cihazlarına uyan ölçüdürler. Fakat, zarf, kartvizit ve dosyalarını komple bastıran firmalar özel ölçülerde de antetli kağıt baskısı yaptırabilirler.
Antetli kağıtlarda kullanılan kağıt gramajları genelde 80 gr. ile başlar ve 90, 110 gr.’ma kadar devam edebilir. İstenilen gramajda da antetli kağıt baskısı yapılabilmektedir. Burada önemli olan şey, kullanım kolaylığı istiyorsanız normal ölçü ve gramajlarda kağıt kullanmaktır.
Antetli kağıtlar firma kurumsal kimliği açısından çok önemlidir. Özelliklede antetli, zarf, kartvizit ve dosyanızın aynı türde oluşturması firmalar için profesyonel bir tarz yaratır. Aynı logo aynı tasarım ile oluşan kurumsal kimlik dosyası baskıyı yaptıracağınız yerde grafik tasarımcı tarafından dizayn edilir. Antetli kağıt baskısında dikkat edilecek olan konu, sade tasarımlar seçmektir. Çünkü, kullanımda üzerine yazılan yazılar çok daha net okunabilecektir. Seçilen kağıtların gramajı, büyüklüğü size kullanım kolaylığı yaratacaktır.
Baskılı evraklar özelliklede antetli kağıt, zarf veya kartvizitler sizin firmanızın ne kadar profesyonel olduğunu gösterir. Bu nedenle, müşteriye bıraktığınız intiba kaliteli olur. Piyasada çalışan pek çok firmanın kurumsal kimliği daha henüz oturmamıştır. İşte tam da bu nedenle antetli kağıt baskısı çok önemli bir hale gelir. İstanbul ofset matbaa olarak bizler, kurumsal kimlik baskısında estetik ve kaliteli çözümlerimizle daima yanınızdayız.

Project Data
DATE CLIENT FORMAT STATUS
Jun 2013 Company Inc. PDF (1.2Mb) Complete
Share This:

Related ProjectsYou might also be interested in these

Kartvizit

Kartvizit Baskı

El İlanı

 Broşür baskısı – El ilanı basımı

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt Antetli Kağıt – Ankara – Kızılay Firmaların kurumsal kimliklerini

Cepli Dosya

Cepli Dosya

Bloknot

Bloknot

Karton Çanta

Karton Çanta İmalatı

Zarflar

Diplomat Zarf

Broşür

Broşür Baskı

Çıkartma Etiket

Çıkartma Etiket Baskı

Afiş

Afiş Baskı

Promosyon

Promosyon Ürünleri

Open chat
free vectors