Fatura Basımı

MALİYE ANLAŞMALI MATBAA

 

* Fatura,
* İrsaliyeli Fatura,
* Serbest Meslek Makbuzu,
* Sevk İrsaliyesi,
* Gider Pusulası,
* Perakende Satış Fişi,
* Yolcu Taşıma bileti,
* Adisyon Tipi Perakende Satış fişi 

Fatura Basımı yaptırmak isteyen mükelleflerin, vergi levhası fotokopisi, gerçek şahıs ise nüfus cüzdan fotokopisi, tüzel kişiliğe haiz şirket ise imza sirküsü fotokopisini matbaaya ibraz etmesi gerekmektedir. Yalnızca anlaşmalı matbaa sıfatı taşıyan matbaalar tarafından fatura basılabilir. Bu belgeleri fax veya e-mail yoluyla bize bildirin tasarımınızı yapalım onay aldıktan sonra 3 iş günü içinde işinizi paket teslim olarak kapınıza kadar getirelim.

Ankara’da Fatura Basımı

Fatura; yapılan iş veya hizmet karşılığında müşterinin borçlandığı tutarı göstermek adına verilen resmi bir belgedir. Bu resmi belge gerekli resmi makamlara bildirim yapılarak basım yaptırılır.

 

FATURA BASKI

Fatura basım yetkisi yalnızca maliye ile anlaşmalı matbaa sıfatı taşıyan matbaaların basımını yapabildiği resmi bir evraktır. Çınar Matbaacılık olarak tecrübemiz ve maliye ile olan anlaşmamız sayesinde fatura basımı ve diğer resmi evraklarınızın basımı konularında doğrudan yetkiliyiz. Fatura bastırmak için bize ulaşabilirsiniz.

FATURA MATBAA

Fatura, maliye bakanlığının yükümlülüklerince değerli evrak statüsündedir. Bu yüzden sadece maliye bakanlığı tarafından yetki verilmiş “maliye anlaşmalı matbaa” sıfatı ve yetki levhası olan sürekli form matbaa firmaları tarafından üretilebilir. Her firma bağlı bulunduğu ile ait bir anlaşmalı matbaa’ya müracaat ederek gerekli evrakları ilettikten sonra fatura bastırma işlemini gerçekleştirebilir. Fatura bildirimleriniz anlaşmalı matbaa tarafından maliye bakanlığı’na online olarak bildirilmektedir. Bu sizin faturalarınızı elinize ulaştığı andan itibaren kullanmanızı sağlamaktadır. Çınar Matbaacılık olarak “Ankara (34) ilinde 3091 numaralı anlaşmalı matbaa” olarak hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulundurduğumuz son teknoloji fatura baskı makinaları ile her türlü ihtiyacınıza en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Ankara Fatura Basımı hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Fatura Basımı İçin Gerekli Evraklar (Belgeler)

Fatura resmi bir evrak olduğu için sizin ve matbaanın güvenliği için bazı evraklar istenmektedir. Bu evraklar matbaaya ulaştığında fatura basma sürecine geçilir.

Fatura bastırmak için gerekli evraklar aşağıda sıralandığı gibidir:

Şahıs Firmaları İçin;

Vergi Levhası Fotokopisi
İmza Sirküleri Fotokopisi
Kimlik Fotokopisi
Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi Fotokopisi
Şirketler İçin;

Vergi Levhası Fotokopisi
İmza Sirküleri Fotokopisi
Şirket Müdürü Kimlik Fotokopisi
Son Yatan KDV Tahakkuk Fişi
Ticaret Sicil Gazetesi

SÜREKLİ FORM FATURA BASIMI ÇEŞİTLERİ

A4 Ebadında Ciltli Fatura Basımı
A5 Ebadında Ciltli Fatura Basımı
A4 Ebadında Tutkallı Fatura Basımı
A5 Ebadında Tutkallı Fatura Basımı
A4 Ebadında Lazer Yazıcıda Yazılabilir Fatura Basımı
A5 Ebadında Lazer Yazıcıda Yazılabilir Fatura Basımı
Perforajlı Lazer Yazıcıda Yazılabilir Fatura Basımı
1. Hamur Fatura Basımı
Kalın Gramaj Fatura Basımı
Sürekli Form Fatura Basımı
FATURA BASIM FİYATLARI

Fatura baskı fiyatları işin türü, miktarı ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Fatura basımlarında fiyatlandırma döviz bazlı olduğundan döviz değişkenliğine bağlı olarak artabilir yada azalabilir. Fatura fiyatları için önem arz eden etkenleri sıralamak gerekir ise;

Faturanın sürekli form, ciltli yada lazer yazıcıya uygun olması
Faturalarınızdaki baskı rengi sayısı (tek renk, 2 renk, 3 renk, cmyk vb.)
Faturalarınızın nüsha sayısı
Firmamız fatura basımı konusunda en uygun fiyatları vererek en kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.
Ankara Fatura Basım Fiyatları 120 TL’den Başlayan Fiyatlarla!..

Not: Ankara dışından bize ulaşıp sipariş vermek isteyen müşterilerimize maliye bakanlığının belirlemiş olduğu kurallardan dolayı hizmet verememekteyiz. Her firma yalnızca bulunduğu ilde resmi evrak basımı yaptırabilmektedir. Bu nedenle sadece Ankara vergi dairelerine bağlı müşterilerimiz için fatura basımı hizmeti verebilmekteyiz. Diğer müşterilerimizden elimizde olmayan bu durumdan dolayı özür dileriz.

 

free vectors